به نمونه وبسایت مدرسه هوشمند طراحی شده توسط علم گستر صدف خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 20 مرداد 1401

فهرست
درباره ما
علم گستر صدف با بیش از 14 سال سابقه با انجام پروژه های موفقیت آمیز در سطح ایران در زمینه تکنولوژی های جدید در رایانه از لحاظ سخت افزار و نرم افزاری و دوره های آموزشی مرتبط با تیم مجرب آمادگی خود را برای خدمات کالاهای منحصر به فرد خود را به هم وطنان گرامی ارائه میدهد
آخرین مطالب
دانلود های ویژه
بهار است شهدا جایتان خالی

تجهیز آزمایشگاه هوشمند مدارس

تاریخ : 10-08-1395, 12:31
بازدیدها : 3176

 

" آزمایشگاه هوشمند" مجموعه ای از تجهیزات سخت افزاری ونرم افزاری است که در یک محیط فیزیکی جهت ارتقاء آموزش دانش آموزان به صورت تعاملی و جذاب و پویا می باشد .

آزمایشگاه هوشمند (SmartLab) ترکیبی از برنامه درسی ، سخت افزار و نرم افزار، مبلمان، تجهیزات، کیت ساخت و ساز،  به طور کامل یکپارچه می باشد، بنابراین مدارس هوشمند می توانند با استفاده از جدیدترین تکنولوژی در این زمینه استفاده نمایند جهت آموزش کاربردی و تعاملی تمرکز نمایند.
مهمترین ویژگی های آزمایشگاه هوشمند :
    ارتباط و همکاری دانش اموزان با یکدیگر با تجزیه تحلیل و پیدا نمودن راه حلی برای مشکلات حین انجام کار گروهی با کمک از معلم به صورت تعاملی است.
 

تجهیزات آزمایشگاه هوشمند :

میکروسکوپ دیجیتالی

ویژوالایزر

 

میکروسکوپ دیجیتالی دارای دوربین دیجیتال کوچکی می باشد و امکان اتصال به کامپیوتر و در نهایت قابل نمایش بر روی  برد هوشمند است .


درزمینه‌ های آموزشی،کلینیکی،آزمایشگاهی و  بطور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد .

ویژوالایزر، گونه‌ای دستگاه نمایش تصویر است که مانند سه دستگاه اورهد، اسلاید و اوپک کار می‌کند.

 

از این دستگاه برای نمایش عکس، مطالب و نوشتار، اسلاید، تصاویر میکروسکوپ در کلاس‌های آموزشی و سالن‌های کنفرانس و آمفی‌تئاتر استفاده می‌گردد.


 


    

موضوع : محصولات و تجهیزات آموزشی مدارس

با ارسال نظرات ارزشمند خود ما را همراهی کنید
payam93 leader president
جستجو در سایت
نظرسنجی
نظرشما در مورد سیستم؟
تقویم